| Бүтээгдэхүүний нэр | Температурын хяналттай тосны хүрд силикон резинэн халаагчийн дэвсгэр |
| Хүчдэл | 12V-380V |
| Хүч чадал | захиалгат |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл | ≥5MΩ |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤1.0Вт/см2 |
| Хамгийн их температур | 250ºC |
| Орчны температур | -60°C ~ +250°C |
| Дүрс | захиалгат |
| Хэмжээ | захиалгат |
| 3M цавуу | нэмж болно |
| Гэрчилгээ | CE |
| Хар тугалган утас | силикон резин, тефлон тусгаарлагчтай судалтай утас. |
| 1. Jingwei халаагуур нь халаагчийн захиалгат үйлчилгээнд 20 гаруй жил ажиллаж байгаа бөгөөд силикон резинэн халаагуур нь халаалтын дэвсгэр, силикон халаалтын бүс, силикон халаалтын утас, ус зайлуулах халаагуур агуулдаг. Халаагчийн үзүүлэлтүүдийг хэрэглэгчийн шаардлагад нийцүүлэн өөрчилж болно. 2. Тосны хүрдтэй силикон резинэн халаагуур нь силикон резинэнд зориулагдсан бөгөөд силикон резин нь өндөр температурт тэсвэртэй, зөөлөн сайн хувирамтгай чанар, хүчтэй цахилгаан тусгаарлагч, удаан эдэлгээтэй гэх мэт давуу талуудтай. Бөмбөр халаагчийн үзүүлэлтүүдийг хэрэглэгчийн хавтан ашиглан өөрчилж болно, бидний стандарт хэмжээ нь 250*1740мм, 200*860мм, 125*1740мм болон 150*1740мм. 3. Силикон хүрд халаагуурыг суурилуулах арга нь хавар бөгөөд хэн нэгэн суурилуулахын тулд Velcro-г сонгодог. 4. Силикон резинэн халаалтын дэвсгэр дээр температурын хяналт нэмж болно (дижитал температурын хяналт эсвэл гарын авлагын температурын хяналт) | |
Тосны хүрдний халаагч нь силикон халаалтын дэвсгэрийн нэг төрөл юм. Силикон халаалтын дэвсгэрийн зөөлөн, нугалах шинж чанарыг ашиглан металл түгжээг халаалтын хавтангийн хоёр талын нөөц нүхэнд бэхэлдэг бөгөөд торхны их бие, дамжуулах хоолой, савны их биеийг пүршээр бэхэлдэг. Хялбар бөгөөд хурдан суурилуулалт. Энэ нь пүршний таталтын тусламжтайгаар силикон резинэн халаалтын хавтанг халсан хэсэгт ойртуулж, хурдан халааж, өндөр дулааны үр ашигтай болгодог. Тосны хүрдний халаалтын бүсийг халаадаг тул торхны шингэн болон хатуурсан материалыг, тухайлбал торхны их бие дэх цавуу, тос, асфальт, будаг, парафин, тос болон янз бүрийн давирхайн түүхий эдийг амархан арилгаж, зуурамтгай чанар нь жигд буурч, насосны хүчийг бууруулдаг. Тиймээс төхөөрөмж нь улирлаас хамаардаггүй бөгөөд жилийн турш ашиглах боломжтой. Температурыг зохицуулах замаар температурыг шууд хянахын тулд хүрдний халаалтын бүсний гадаргуу дээр мэдрэгч суурилуулсан.
Силикон хүрдний халаагуурыг сав, дамжуулах хоолой гэх мэт хүрдний тоног төхөөрөмжийг халаах, мөрдөх, дулаалга хийхэд ашигладаг. Үүнийг халаасан хэсэгт шууд ороож, суурилуулах, задлахад хялбар болгодог. Ялангуяа өвлийн улиралд тосны объект үүсэхээс сэргийлж, парафины лавыг уусгахад тохиромжтой. Халаагчийн гадаргуугийн температур 20 хэмийн тогтвортой агаарт өлгөхөд 150 хэмийн Цельсийн байна. Халаагчийн температур нь халаах объектын материал, хэлбэрээс хамаарч өөр өөр байна.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих мэдээлэл:
Email: info@benoelectric.com
Ватсап: +86 15268490327









