| Бүтээгдэхүүний нэр | Тос шарагч халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Шарагч халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Терминал | Захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| JINGWEI халаагуур нь мэргэжлийн гүн шарагч халаалтын хоолой үйлдвэрлэгч бөгөөд бид 25 гаруй жилийн турш захиалгаар хийсэн цахилгаан халаалтын хоолой үйлдвэрлэж ирсэн.Шарагчийн халаалтын элементийн хүчийг мөн шаардлагын дагуу өөрчилж болно. Хоолойн толгойд бид ихэвчлэн фланц, фланцын материалыг ашигладаг бөгөөд бид зэвэрдэггүй ган эсвэл зэс ашигладаг. | |
ньтос шарагч халаалтын элементЭнэ нь зэвэрдэггүй ган хоолой бөгөөд спираль цахилгаан дулааны хайлшийн утас (никель хром, төмрийн хромын хайлш) нь хоолойн төв тэнхлэгийн дагуу жигд тархсан байдаг. Хоосон зай нь сайн дулаалга, дулаан дамжуулалттай магнезиар дүүргэгдсэн бөгөөд хоолойн хоёр үзүүрийг цахиурын гель эсвэл керамикаар битүүмжилсэн. Зэвэрдэггүй ган цахилгаан халаалтын хоолой нь цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргах тусгай цахилгаан бүрэлдэхүүн хэсэг бөгөөд өндөр дулааны үр ашиг, ашиглахад хялбар, суурилуулалт нь энгийн, бохирдолгүй тул янз бүрийн халаалтын үед өргөн хэрэглэгддэг бөгөөд цахилгаан зууханд илүү их ашиглагддаг. Зэвэрдэггүй ган цахилгаан хоолойн ашиглалтын хугацаа маш урт бөгөөд ерөнхий загварын ашиглалтын хугацаа 10,000 цагаас дээш байдаг.
Цахилгаан бойлер (цахилгаан буцалж буй усны бойлер, цахилгаан халуун усны бойлер, цахилгаан халаалтын бойлер, цахилгаан ванны бойлер, цахилгаан уурын бойлер гэх мэт), цахилгаан зуух, химийн тоног төхөөрөмж, хуванцар хэлбэржүүлэх болон туслах тоног төхөөрөмж, халуун шахах хэлбэржүүлэх машин, тамхины машин, хурдан битүүмжлэх машин, эмийн машин, саун тоног төхөөрөмж, цахилгаан усны бойлер, гал тогооны тоног төхөөрөмж, үйлдвэрлэлийн цэвэрлэгээний тоног төхөөрөмж, арилжааны агааржуулагч болон ундны усны тоног төхөөрөмж, нарны эрчим хүчний тоног төхөөрөмж, цахилгаан дэлбэрэлтийн савны тоног төхөөрөмж, долгионы гагнуурын электрон автоматжуулалтын тоног төхөөрөмж, хагас дамжуулагч эвтектик гагнуур, цутгамал цутгах оролтын сувгийн халаалт болон гүйдэггүй шахалт, хуванцар, хоол хүнс, анагаах ухаан, нэхмэл, газрын тос, машин механизм, электролиз, сав баглаа боодол болон бусад үйлдвэрлэлийн халаалтын машин механизмын туслах эд ангиуд.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














