| Бүтээгдэхүүний нэр | Зуухны халаалтын элемент Хятад хоолойн халаагч нийлүүлэгч |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм |
| Материал | SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Терминалын төрөл | захиалгат |
| Дүрс | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE / CQC |
| JlNGWEl халаагуур нь Хятадын хоолойн халаагуур нийлүүлэгч бөгөөд зуухны мах шарах зуухны халаалтын элементийг таны зураг эсвэл шаардлагын дагуу тохируулж болно, хоолойн материалыг зэвэрдэггүй ган 304 эсвэл SS32l гэх мэтээр сонгож болно. Зуухны халаалтын элементийн хэлбэр, хэмжээг өөрчлөх боломжтой бөгөөд та бидэнд зураг эсвэл зургийг илгээж болно (хэмжээг зураг дээр харуулав), бид ч мөн адил хийж болно. Зуухны халаалтын элементийн хүчдэл нь ойролцоогоор 110V, 115V, 120V, 220V эсвэл 230V бөгөөд ашиглах газраасаа хамааран зөв хүчдэлийг сонгоно уу, манай зуухны халаагчийн MOQ нь дор хаяж 120 ширхэг, их хэмжээгээр үнэ нь хямд байх болно. | |
Зуухны халаалтын элемент нь цахилгаан гал тогооны зууханд байдаг халаалтын төхөөрөмж юм. Талх шарагчтай адил хийн зуухны халаалтын элемент нь цахилгаан гүйдлийг дулаан болгон хувиргадаг бөгөөд зууханд жигнэх элементээр дамжин урсах цахилгааныг хувиргадаг. Хамгийн сайн сонголт бол зэвэрдэггүй гангаар хийсэн хийн зуухны халаалтын элемент юм, учир нь энэ нь халаах үед бат бөх, тогтвортой байдаг. Hotpoint зуухны халаагч элемент нь хэт халалтаас хамгаалах унтраалга эсвэл температурын мэдрэгчээр тоноглогдсон. Зуухны халаалтын элемент нь сайн дулаан ялгаруулах чадвартай бөгөөд өндөр дулааны үр ашигтай байдаг.
1. Төрөл бүрийн терминалын сонголтууд байдаг
2. Бид стандарт болон захиалгат загваруудыг санал болгодог
3. Бат бөх, удаан эдэлгээтэй
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













