| Бүтээгдэхүүний нэр | Талх шарагчны зуухны халаалтын элемент |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм |
| Дүрс | Захиалгат |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Зуухны халаалтын элемент |
| Хоолойн материал | Зэвэрдэггүй ган |
| Хэмжээ | захиалгат |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Талх шарагч зуухны халаалтын элементийн хэлбэр, хэмжээг дээж эсвэл зураг зурах байдлаар өөрчилж болно. Зуухны халаагчийн хоолойн диаметр нь 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. Бидний анхдагч хоолойн материал нь зэвэрдэггүй ган 304 юм. Хэрэв танд өөр материал хэрэгтэй бол бидэнд урьдчилан мэдэгдээрэй. | |
Цахилгаан гал тогооны зуухны зуухны халаалтын элемент нь төхөөрөмжийн дотор байрладаг. Хийн зуухны халаалтын элемент нь талх шарагчны халаалтын элементтэй төстэй ажилладаг бөгөөд зууханд зориулсан жигнэх элементээр дамжин өнгөрөх цахилгаан гүйдлийг дулаан болгон хувиргадаг. Зэвэрдэггүй ган зуухны халаалтын элемент нь хамгийн тохиромжтой сонголт бөгөөд халаах явцад бат бөх, удаан эдэлгээтэй байдаг. Hotpoint халаалтын элемент нь зууханд температур мэдрэгч эсвэл хэт халалтаас хамгаалах унтраалга байдаг. Зуухны халаалтын элементүүд нь дулааныг сайн тарааж, дулааны үр ашгийг дээшлүүлдэг.
Электроникийн үйлдвэрлэл нь зэвэрдэггүй ган зуухны халаалтын элементүүдийг вакуум бүрэх, жигнэх, зөөлрүүлэх, хатаах, шүршигч будах, зуухны халаалт, агаар болон бусад хийн халаалт, термоформатлах, дулааны боловсруулалт, хатаах төхөөрөмжийг халаахад өргөн ашигладаг.
Үйлдвэрлэлийн явцад янз бүрийн хэвийг ашиглан хэрэглэгчийн захиалга болон сонголтын хэрэгцээг хангах олон төрлийн зуухны халаалтын хоолойн хэлбэрийг бий болгож болно. Шаардлагатай бол захиалга өгөхөөс бүү эргэлзээрэй!
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













