Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | PVC гэсгээх кабель хөргөгч халаалтын утас |
| Дулаан тусгаарлагч материал | PVC |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Эсэргүүцлийн хүчдэл | 2,000В/мин |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| ньХөргөгчний халаалтын утасТусгаарлагч материал нь PVC, урт болон хүчдэл/чадлыг үйлчлүүлэгчийн шаардлагаар өөрчилж болно. Та UL гэрчилгээтэй PVC халаалтын кабелийг сонгож болно. Нэг халаагууртай багц нь нэг ууттай. Хар тугалган утсыг силикон утас эсвэл 18AWG/20AWG/22AWG утсаар сонгож болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утас холбогчтой халаалтын хэсгийг давхар ханатай агшиж болох хоолойд ашигладаг. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
PVC халаалтын кабельӨндөр температурт тэсвэртэй, температурын хурдан өсөлттэй, удаан эдэлгээтэй, тогтвортой эсэргүүцэлтэй, бага чадлын хазайлттай, зурсны дараа жигд зайтай, гөлгөр гадаргуутай, үйлдвэрлэлийн зуух, халаалт болон агааржуулагчийн тоног төхөөрөмж, төрөл бүрийн зуух, цахилгаан халаалтын хоолой, гэр ахуйн цахилгаан хэрэгсэлд өргөн хэрэглэгддэг. Хэрэглэгчдийн хэрэгцээнд нийцүүлэн төрөл бүрийн стандарт бус үйлдвэрлэлийн болон иргэний зуух зохион бүтээж, үйлдвэрлэх боломжтой. Цахилгаан халаалтын утас нь хүчдэлийг хязгаарлах хамгаалалтын төхөөрөмж юм. Варисторын шугаман бус шинж чанарыг ашиглан варисторын хоёр туйлын хооронд хэт хүчдэл үүсэх үед варистор нь хүчдэлийг харьцангуй тогтмол хүчдэлийн утгад хавчуулж, хэлхээний дараах хамгаалалтыг бий болгож чадна.
Бүтээгдэхүүний давуу талууд
1, PVC халаалтын утасБүтэц нь энгийн, жигд дулаан тархалттай, суурилуулалт болон хэрэглээнд хялбар.
2, PVC халаалтын кабельPVC тусгаарлагч давхаргыг ашигладаг. Цахилгаан халаалтын хавтан дотор цахилгаан дулааны хайлшин утсыг битүүмжлэх зориулалттай. Халаах үед ил гал гарахгүй, үнэр гарахгүй, аюулгүй байдал сайтай. Төрөл бүрийн ажлын орчинд тохиромжтой.
3. PVC гэсгээх утас халаагчолон давуу талтай тул үйлдвэрлэл, амьдралд өргөн хэрэглэгддэг. Ердийн шалны халаалт, цахилгаан данх, туршилтын орчны температурыг хадгалах лаборатори хүртэл цахилгаан халаалтын хавтанг ашиглахаас салшгүй холбоотой. Одоогийн байдлаар PVC халуун шугамыг аж үйлдвэр, хөдөө аж ахуй, иргэний, үндэсний батлан хамгаалах, шинжлэх ухаан, технологи, анагаах ухаан болон бусад салбарт өргөн ашиглаж байна.
4. Халаах материалPVC гэсгээх халаалтын кабельЭнэ нь цахилгаан дулааны хайлшин утас бөгөөд түүний ажиллах зарчим нь маш энгийн бөгөөд энэ нь цахилгаан халаалтын үндсэн эффект юм. Цахилгаан халаалтын хавтан ажиллах үед гүйдэл нь цахилгаан дулааны хайлшин утсаар дамжин өнгөрч, дулаан үүсгэж, цахилгаан энергийг дулааны энерги болгон хувиргаж, бүрхүүл рүү дамжуулдаг.
Үйлдвэрийн зураг
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














