Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | PVC гэсгээлтийн утастай халаагчийн кабель |
| Дулаан тусгаарлагч материал | Силикон резин |
| Утасны диаметр | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм гэх мэт. |
| Халаалтын урт | захиалгат |
| Хар тугалган утасны урт | 1000мм, эсвэл захиалгаар |
| Өнгө | цагаан, саарал, улаан, цэнхэр гэх мэт. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | гэсгээх халаалтын утас |
| Гэрчилгээ | CE |
| Багц | нэг халаагууртай нэг уут |
| PVC гэсгээн халаагчийн кабелийн урт, хүчдэл болон хүчийг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Утасны диаметрийг 2.5мм, 3.0мм, 3.5мм, 4.0мм гэж сонгож болно. Утасны гадаргууг шилэн галд тэсвэртэй, хөнгөн цагаан эсвэл зэвэрдэггүй гангаар сүлжсэн байж болно. ньгэсгээх утас халаагчХар тугалган утсан холбогчтой халаалтын хэсгийг резинэн толгой эсвэл давхар ханатай агших хоолойгоор битүүмжилж болох бөгөөд та өөрийн хэрэглээний хэрэгцээнд нийцүүлэн сонгож болно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
PVC гэсгээх утас халаагуур нь зэврэлтэнд тэсвэртэй, исэлдэлтэд тэсвэртэй, өндөр дулаан хувиргах хурдтай, удаан эдэлгээтэй гэх мэт шинж чанартай шинэ төрлийн өндөр технологийн халаалтын материал юм. Энэ нь 0.0.02MA алдагдал гүйдэлтэй, өндөр аюулгүй байдлын үзүүлэлттэй. Бүтээгдэхүүн нь үйлдвэрлэлийн явцад 4кВ цахилгаан очны цоорхойн туршилтыг давсан тул та санаа зоволтгүй ашиглаж болно. PVC халаалтын утас нь орон сууц, зуслангийн байшингийн халаалт, оффисын барилгын халаалт, сургуулийн халаалт, эмнэлгийн халаалт, цэцэрлэгийн халаалт, хоолойн дулаалга, замын цас хайлуулах гэх мэт өргөн хүрээний хэрэглээтэй. 12В-220В хүртэлх хүчдэлийг ашиглаж болно.
Бүтээгдэхүүний давуу талууд
1. Энэ нь хурдан халдаг бөгөөд цахилгаан болон дулааны хувиргалтын үр ашгийг 99% ба түүнээс дээш байлгаж, цахилгаан болон эрчим хүчийг хэмнэдэг.
2. Алс хэт улаан туяаны цацрагийн өндөр хурд, 8-15м алс хэт улаан туяаны бага температурын цацраг нь хүний биед ашигтай.
3. Халаах элемент нь сайн исэлдэлтийн эсрэг шинж чанартай бөгөөд хөгшрөлтөд бага өртөмтгий тул бат бөх, удаан эдэлгээтэй болгодог.
4. Эсэргүүцлийн утга тогтвортой, халаалт жигд, халаалтын температур болон халаалтын энергийг утасны урт болон хүчдэлийн дагуу тохируулж, хянаж болно.
5. Өндөр суналтын бат бэх. Зөвшөөрөгдөх гүйдлийн ачааллын талбайн дагуу нүүрстөрөгчийн шилэн кабелийн суналтын бат бэх нь металл утсаас 6-10 дахин их бөгөөд ашиглалтын явцад хугардаггүй тул цахилгаан халаалтын явцад суналтын бат бэх өөрчлөгддөггүй.
6. Утас тасарсан үед нуман хэлбэр үүсэхгүй бөгөөд энэ нь гал гарахаас үр дүнтэй сэргийлдэг.
7. Энэ нь хөнгөн жинтэй тул эд ангийн жинг үр дүнтэй бууруулж, улмаар эд ангийн техникийн гүйцэтгэлийг сайжруулдаг.
8. Химийн шинж чанар нь тогтвортой (зэврэлт ба исэлдэлтэд тэсвэртэй). Хүчилтөрөгчгүй орчинд 3000 хэм хүртэл халаахад түүний механик шинж чанар нь ямар ч байдлаар өөрчлөгддөггүй бөгөөд бага бат бэх, амархан исэлддэг, өндөр температурт шатдаг металл утас, PTC, цахиурын карбидын цахилгаан халаагуурын сул талыг даван туулдаг. Цахилгаан халаалт.
9. Урт хугацааны ашиглалтын хугацаа - Нүүрстөрөгчийн шилэн халаалтын элементүүд нь барилгатай ижил ашиглалтын хугацаатай.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














