| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөргөгчний гэсгээх халаагуур |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5 мм |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 380мм, 410мм, 460мм гэх мэт. |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| Гэсгээх халаагуурыг (зураг дээр үзүүлсэн) голчлон хөргөгч болон хөргөгчинд ашигладаг. Хоолойн урт нь ихэвчлэн 380мм, 410мм, 510мм, 560мм гэх мэт захиалгаар хийгддэг. Бусад уртыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Хүчдэлийг 110-120В эсвэл 220В-230В болгож, хүчийг шаардлагатай бол өөрчилж болно. ньхөргөгчний гэсгээх халаагуурХоёр төрөл байдаг бөгөөд нэг нь хар тугалган утастай гэсгээх халаагуур, нөгөө нь хар тугалган утасгүй гэсгээх халаагуур юм. Та хэрэглээний шаардлагынхаа дагуу аль нэгийг нь худалдан авч болно. | |
Цахилгаан халаалтын элемент гэж нэрлэгддэгхөргөгчний гэсгээх халаагуурХоолойг хөргөлтийн тоног төхөөрөмж, түүний дотор үзмэрийн шүүгээ, арлын шүүгээ, хүйтэн агуулах гэх мэтт ашиглахаар тусгайлан бүтээсэн. Гэсгээх процессыг дуусгахын тулд гэсгээх халаагуурыг ус цуглуулагчийн явах эд анги, агаар хөргөгч болон конденсаторын сэрвээнд хялбархан холбож болно.
ньхөргөгчний гэсгээх халаалтын хоолойГэсгээх болон халаах сайн нөлөөтэй, цахилгааны тогтвортой шинж чанартай, хөгшрөлт, зэврэлт болон исэлдэлтэд маш сайн тэсвэртэй, хэт ачааллын багтаамж өндөр, алдагдлын гүйдэл багатай, тогтвортой, ашиглалтын хугацааг уртасгасан зэрэг нь гэсгээх халаалтын хоолойн онцлог шинж чанарууд юм.
Хөнгөн цагаан хоолой, incolo840, 800, зэвэрдэггүй ган 304, 321, 310S болон бусад материалыг гэсгээх халаагуур хийхэд ашигладаг. Үүнээс гадна, олон төрлийн төгсгөлийн сонголтууд (резинэн толгой, агших хоолой гэх мэт) байдаг.
1. Агаар хөргөгч, хөргөгч, хөлдөөгч гэх мэт хөргөлтийн тоног төхөөрөмжийн дийлэнх нь ... ашигладаггэсгээх халаалтын хоолой.
2. Ус нэвтэрдэггүй бөгөөд маш сайн дулаалгатай.
3. Зэврэлтэнд тэсвэртэй 304 зэвэрдэггүй ган нь гэсгээх халаалтын элементүүдийг үйлдвэрлэхэд гаднах хоолойн материал болгон ашиглагддаг.
4. ньхөргөгчний гэсгээх халаагуурихэвчлэн шаргал өнгөтэй, зууханд чийгшүүлэх боловсруулалттай бөгөөд өндөр температурт халаах боломжтой. Цахилгаан халаалтын хоолойн гадаргуу нь хар ногоон эсвэл хар өнгөтэй.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













