| Бүтээгдэхүүний нэр | Хөргөгч, гэсгээгч халаагч, бөөний худалдаа, үйлдвэрлэгч |
| Хоолойн диаметр | 6.5 мм |
| Урт | 360мм, 380мм, 410мм, 460мм, 510мм, эсвэл захиалгаар хийх |
| Хүч чадал | 345W, эсвэл захиалгат |
| Хүчдэл | 110V-230V |
| Терминалын загвар | 6.3 мм |
| Багц | Стандарт багцыг хайрцагт эсвэл нэг халаагууртай нэг уутанд савладаг. |
| Захиалга | 100 ширхэг |
| Гэрчилгээ | CE, CQC |
| Хэрэглээ | хөргөгч, хөлдөөгч гэх мэтийг гэсгээх. |
| 1. JW халаагуур нь хөргөгч гэсгээх халаагчийн бөөний худалдаа ба үйлдвэрлэгч бөгөөд манай гэсгээх халаагчийн хоолойн үзүүлэлтийг хэрэглэгчийн зураг эсвэл зургийн дагуу өөрчилж болно. Хоолой хэлбэрийн гэсгээх халаагчийн хэлбэр нь голчлон шулуун, U хэлбэртэй, AA хэлбэртэй болон бусад захиалгат хэлбэртэй байдаг. 2. Шуудангийн урттай гэсгээх халаагуур нь 360мм, 410мм, 460мм, 510мм, 560мм, 580мм хэмжээтэй бөгөөд зарим хэрэглэгчид өөр урттай байдаг бөгөөд үүнийг өөрчлөх боломжтой бөгөөд бидэнд стандарт халаагуур байдаггүй. 3. Гэсгээх халаалтын хоолойн багцын хувьд манай стандарт нь халаагуурыг шууд хайрцагт савлах бөгөөд бид халаагуурыг ууттай, нэг халаагуурыг нэг ууттай, хайрцаг бүрт 100 ширхэг савлах боломжтой. | |
Хөргөгчний гэсгээх халаагуур нь зэвэрдэггүй ган 304-ээр хийгдсэн бөгөөд спираль цахилгаан дулааны хайлшийн утас (никель хром, төмрийн хромын хайлш) нь хоолойн төв тэнхлэгийн чиглэлд тархсан байдаг. Хоосон хашааг сайн дулаалга, дулаан дамжуулалттай MgO нунтагаар дүүргэсэн. Халаалтын хоолой болон хар тугалганы шугамын холбосон хэсэг нь резинэн толгойтой халуун даралтын битүүмжлэл эсвэл дулаан агшилтын ханцуйгаар битүүмжилсэн тул халаалтын хоолойг чийглэг орчинд 5-аас дээш жил хэвийн ашиглах боломжтой. Зэвэрдэггүй ган гэсгээх халаалтын хоолойн хар тугалган утсыг хэрэглэгчийн шаардлагын дагуу өөрчилж болно, анхдагч урт нь 800 мм бөгөөд хар тугалганы утасны гадна үзүүрт 6.3 мм, 4.8 мм гэх мэт янз бүрийн төрлийн терминал нэмж болно.
Гэсгээх халаалтын хоолой нь бүх төрлийн хүйтэн агуулах, хөргөлт, дэлгэц, арлын шүүгээ болон бусад хөлдөөх тоног төхөөрөмжид зориулагдсан бөгөөд цахилгаан халаалт болон гэсгээх зориулалттай цахилгаан эд ангиудад зориулагдсан. Үүнийг хөргөгч, конденсатор болон усны савны ёроолд амархан суулгаж болно. Бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл нь 30 гаруй жилийн туршлагаар батлагдсан: гэсгээх сайн нөлөөтэй; Тогтвортой цахилгаан гүйцэтгэл, өндөр дулаалгын эсэргүүцэл; Зэврэлтээс хамгаалах, хөгшрөлтийн эсрэг; Хүчтэй хэт ачааллын багтаамж; Бага алдагдал гүйдэл, тогтвортой, найдвартай; Урт хугацааны ашиглалтын хугацаа болон бусад шинж чанарууд.
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.













