Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний нэр | Гал хамгаалагчтай эсэргүүцэлтэй гэсгээх халаагуур 238C2216G013 |
| Чийгшлийн төлөвийн тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥200MΩ |
| Чийглэг дулааны туршилтын дараах тусгаарлагчийн эсэргүүцэл | ≥30MΩ |
| Чийгшлийн төлөвийн алдагдлын гүйдэл | ≤0.1мА |
| Гадаргуугийн ачаалал | ≤3.5Вт/см2 |
| Хоолойн диаметр | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм гэх мэт. |
| Дүрс | шулуун, U хэлбэртэй, W хэлбэртэй гэх мэт. |
| Усан дахь эсэргүүцэлтэй хүчдэл | 2,000V/мин (хэвийн усны температур) |
| Усан дахь тусгаарлагдсан эсэргүүцэл | 750МОм |
| Хэрэглээ | Гэсгээх халаалтын элемент |
| Хоолойн урт | 300-7500мм |
| Хар тугалган утасны урт | 700-1000мм (захиалгат) |
| Зөвшөөрөл | CE/ CQC |
| Терминалын төрөл | Захиалгат |
| 238C2216G013 гал хамгаалагчтай эсэргүүцэлтэй гэсгээх халаагуурыг хөргөгч эсвэл хөргөгчинд ашигладаг бөгөөд зурагтай халаагуурт хоёр ширхэг гал хамгаалагч нэмсэн бөгөөд гэсгээх халаагуурын урт нь 35см, 38см, 41см, 46см, 51см байна. Манай бүх гэсгээх халаагуурыг шаардлагатай бол өөрчилж болно. Зэвэрдэггүй ганАгаар хөргөгчинд зориулсан гэсгээх халаалтын хоолойХоолойн диаметрийг 6.5 мм эсвэл 8.0 мм болгож болох бөгөөд хар тугалган утастай хэсэгтэй хоолойг резинэн толгойгоор битүүмжилнэ. Мөн хэлбэрийг U болон L хэлбэртэй болгож болно. Гэсгээх халаалтын хоолойн хүчийг метр тутамд 300-400Вт болгоно. | |
Бүтээгдэхүүний тохиргоо
Гал хамгаалагчтай гэсгээх халаагуур 238C2216G013 нь гэсгээх халаалтын хоолой эсвэл гэсгээх халаагуур гэгддэг бөгөөд хөргөлтийн тоног төхөөрөмжид ашигладаг цахилгаан халаалтын элемент бөгөөд голчлон хүйтэн хадгалах агаар хөргөгч, хөргөгчний дэлгэцийн шүүгээ болон бусад тоног төхөөрөмжид ууршуулагчийн гадаргуу дээрх хүйтний асуудлыг шийдвэрлэхэд ашиглагддаг. Хүйтний нөлөө нь агаарын урсгалд саад учруулж, хөргөлтийн нөлөөнд нөлөөлдөг тул тогтмол гэсгээх шаардлагатай байдаг. Цахилгаан гэсгээлтээр гэсгээх халаалтын хоолойг төхөөрөмжийн гадаргуу дээрх хүйтний давхаргыг халааж, гэсгээх зорилгоор хайлуулахад ашигладаг цахилгаан халаалтын хоолой юм.
Гал хамгаалагчтай гэсгээх халаагчийн ажиллах зарчим нь ууршуулагчийн гадаргуу дээрх хүйтний давхаргыг цахилгаан халаалтын хоолойгоор дамжуулан халааж хайлуулах явдал юм. Цахилгаан халаалтын хоолойг ихэвчлэн бүрхүүл болгон зэвэрдэггүй ган 304 ган хоолойгоор, хайлшин цахилгаан халаалтын утсыг халаах бие болгон ашигладаг бөгөөд дотор талыг нь нягт магнийн ислийн нунтагаар тусгаарлагч бодис болгон дүүргэдэг. Энэхүү загвар нь цахилгаан халаалтын хоолойг бага температурт тогтвортой ажиллуулах боломжийг олгодог бөгөөд гэсгээх нөлөө үзүүлдэг.
Агаар хөргөгч загварт зориулсан гэсгээх халаагуур
Суурилуулалт болон засвар үйлчилгээ
Хүйтэн өрөөний гэсгээх халаалтын хоолойг суурилуулахдаа халаалтын үр нөлөөг хангахын тулд ууршуулагчийн гадаргуутай нягт холбоотой байх шаардлагатай. Засвар үйлчилгээний хувьд халаалтын хоолойн хэвийн ажиллагааг хангах, хуучирсан байдал, гэмтлээс үүдэлтэй аюулгүй байдлын аюулаас зайлсхийхийн тулд халаалтын хоолойн ашиглалтын байдлыг тогтмол шалгаж байх хэрэгтэй. Үүнээс гадна, хүйтэн жавар үүсэх магадлалыг бууруулж, халаалтын хоолойн ашиглалтын хугацааг уртасгахын тулд ууршуулагчийн гадаргууг тогтмол цэвэрлэж байх хэрэгтэй.
Үйлдвэрлэлийн үйл явц
Үйлчилгээ
Хөгжүүлэх
бүтээгдэхүүний үзүүлэлт, зураг, зургийг хүлээн авсан
Ишлэлүүд
Менежер нь лавлагаанд 1-2 цагийн дотор хариу өгч, үнийн санал илгээнэ
Дээжүүд
Хар үйлдвэрлэхээс өмнө бүтээгдэхүүний чанарыг шалгахын тулд үнэгүй дээжийг илгээнэ
Үйлдвэрлэл
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолтыг дахин баталгаажуулж, дараа нь үйлдвэрлэлийг зохион байгуулна уу
Захиалга
Дээжийг баталгаажуулсны дараа захиалгаа өгнө үү
Туршилт
Манай QC баг бүтээгдэхүүний чанарыг хүргэхээс өмнө шалгана
Сав баглаа боодол
шаардлагатай бол бүтээгдэхүүнийг савлах
Ачааллаж байна
Бэлэн бүтээгдэхүүнийг үйлчлүүлэгчийн саванд ачиж байна
Хүлээн авч байна
Таны захиалгыг хүлээн авлаа
Яагаад биднийг сонгох вэ?
•25 жилийн экспорт, 20 жилийн үйлдвэрлэлийн туршлагатай
•Үйлдвэр нь ойролцоогоор 8000м² талбайг хамардаг
•2021 онд нунтаг дүүргэгч машин, хоолой агшаагч машин, хоолой нугалах төхөөрөмж гэх мэт бүх төрлийн дэвшилтэт үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийг сольсон.
•Өдөр тутмын дундаж гарц нь ойролцоогоор 15000 ширхэг байдаг
• Өөр өөр хоршооллын үйлчлүүлэгч
•Тохируулга нь таны шаардлагаас хамаарна
Гэрчилгээ
Холбоотой бүтээгдэхүүнүүд
Үйлдвэрийн зураг
Лавлагаа өгөхөөс өмнө доорх үзүүлэлтүүдийг бидэнд илгээнэ үү:
1. Бидэнд зураг эсвэл бодит зургийг илгээх;
2. Халаагчийн хэмжээ, чадал болон хүчдэл;
3. Халаагчийн тусгай шаардлага.
Холбоо барих: Амие Жан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
Ватсап: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













